Its Your Life

Witaj na forum serwera Its Your Life!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

mtasa://188.165.21.245:22133 Zapraszamy na serwer ;D

#1 2016-08-30 18:05:25

Sandra
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Podanie o Moderatorke

1.Ile masz lat? - 13
2.Tomografia mapy. znasz? - Mniej więcej znam [sred])
3.Jesteś w Policji? - Niestety nie ;c. (Chociaż byłam kilka razy na innych serwerach ;D)
4.Dlaczego właśnie TY masz być moderatorem? Podaj 5 powodów - Jestem miła i pomocna dla graczy, bardzo lubię pomagać szczególnie nowym graczom, czyli oprowadzać ich po serwerze itp.Jestem cierpliwa, słucham się starszych rang.Pomimo wieku jestem bardzo ogarnięta, nie wyzywam, albo np. nie banuje/kickuje bez powodu.Jestem pewna że bym się świetnie spisała w roli Moderatorki.Mam także nie małe doświadczenie z mta, ponieważ gram w nie już około trzy/cztery lata.Myślę także że jestem jakoś lubiana na serwerze.
5.Czy masz kontakt z właścicielem? - Nie ponieważ nie posiadam mikrofonu więc nie wchodzę na ts ;//
6.Czy jesteś kolegą Właściciela? - Nie
7 Czy KIEDYKOLWIEK byłeś gdzieś np. Administratorem lub Moderatorem? - Tak i nie raz ani dwa, liczyć nie będę bo to nie ma sensu, poza tym jeszcze nie dawno zajmowałam się serwerem lokalnym. Moja najwyższa ranga na serwerze V-Root.





Ps:Na serwerze nie piszę Polskich znaków bo mi się nie chcę ale tu musi to jakoś wyglądać ;3

Offline

#2 2016-09-06 15:54:58

Korems
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-06
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Podanie o Moderatorke

Dlaczego w jednym Podaniu masz 14 lat a w jednym 13 :#???

Ale po za tym ładne podanie może przejdziesz [dblpt]D

Offline

#3 2016-09-08 11:28:26

Fright
Administrator
Dołączył: 2015-08-19
Liczba postów: 100,000,036
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Podanie o Moderatorke

Sandra napisał/a:

1.Ile masz lat? - 13
2.Tomografia mapy. znasz? - Mniej więcej znam [sred])
3.Jesteś w Policji? - Niestety nie ;c. (Chociaż byłam kilka razy na innych serwerach ;D)
4.Dlaczego właśnie TY masz być moderatorem? Podaj 5 powodów - Jestem miła i pomocna dla graczy, bardzo lubię pomagać szczególnie nowym graczom, czyli oprowadzać ich po serwerze itp.Jestem cierpliwa, słucham się starszych rang.Pomimo wieku jestem bardzo ogarnięta, nie wyzywam, albo np. nie banuje/kickuje bez powodu.Jestem pewna że bym się świetnie spisała w roli Moderatorki.Mam także nie małe doświadczenie z mta, ponieważ gram w nie już około trzy/cztery lata.Myślę także że jestem jakoś lubiana na serwerze.
5.Czy masz kontakt z właścicielem? - Nie ponieważ nie posiadam mikrofonu więc nie wchodzę na ts ;//
6.Czy jesteś kolegą Właściciela? - Nie
7 Czy KIEDYKOLWIEK byłeś gdzieś np. Administratorem lub Moderatorem? - Tak i nie raz ani dwa, liczyć nie będę bo to nie ma sensu, poza tym jeszcze nie dawno zajmowałam się serwerem lokalnym. Moja najwyższa ranga na serwerze V-Root.





Ps:Na serwerze nie piszę Polskich znaków bo mi się nie chcę ale tu musi to jakoś wyglądać ;3

Trzeba pomyśleć. Jeżeli chcesz wyjść na dobrą Moderatorkę musisz się jakoś wykazać. Okres próbny będzie 10 Września. Godzina do ustalenia. Czekam.


graphic.png

Offline

#4 2016-09-09 15:38:59

Sandra
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Podanie o Moderatorke

Gdzie napisałam? Tak korems? ;x A tak wg. co jest z serwerem?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot